Foto - FotoliaFoto - Fotolia

Vīrietis sēž tev uz kakla un jūtas burvīgi. Psihologs Naumenko iesaka, kā viņu “nocelt zemē”

Vīrietis kļuvis galīgi nekaunīgs. “Uzsēdies” uz kakla, kājiņas kustina un jūtas ļoti labi. Tikai tev gan nav jautri. Un pats galvenais – tā tas nenotika uzreiz.

Kādu laiku jūsu attiecībās tā nebija. Nevar teikt, ka viss bija ideāli, bet bija citādi. Bija te labāk, te sliktāk, parasti kritumi un kāpumi, parasta dzīve, savā interneta vietnē raksta psihologs, sieviešu un vīriešu attiecību eksperts Dmitrijs Naumenko.

Un, lūk, vienā jaukā diena tu izlēmi, izrādīt sevi, savu sievišķību, savu sievišķīgo dabu. Nolēmi konkrēti ķerties klāt pie saviem sievietes pienākumiem un kļūt savam vīrietim par vienīgo, mīļoto un neatvairāmo. Ne gluži par ideālu, bet tuvu tam.

Vienvārdsakot, iedarbināji savas attīstības procesu un veiksmīgi to paveici. Tik veiksmīgi, ka vīrieša uzvedība arī mainījās ļoti, ļoti būtiski.

Kopumā viss, kā tev solīja: “Maini sevi – un pasaule apkārt arī mainīsies”.

Un patiešām kļuva daudz labāk. Tu kļuvi gandrīz par ideālu sievieti. Vīrietis sākumā izbrīnījās, tad nopriecājās, tad iedvesmojās un atbildēja tev ar to pašu. Taču tikai kādu laiku…

Bet tad, kad tu jau biji nolēmusi, ka viss ir lieliski, vīrietis sāka pierast pie labā un pārstāja censties. Vai arī vēl sliktāk – zaudēja jebkādu pateicību un “uzsēdās” tev uz kakla. Kļuva par patērētāju, kurš nevēlas ieguldīt attiecībās tā, kā to darīja pavisam nesen.

Ja šāda situācija tev šķiet pazīstama, tad viss ir vienkārši – tu esi pārcentusies. Esi nemitīgi kalpojusi, centusies būt īsta sieviete pēc visiem parametriem, bet rezultātā saņēmusi vienaldzību un nepateicību.

Tā ir vilšanās. Smaga, nepatīkama, sajūtama gandrīz kā nodevība. Tu ieguldīji tik daudz spēku, bet rezultātā dabūji nekaunīgu patērētāju, kas pastāvīgi no tevis kaut ko gaida.