TV3 Publicitates fotoTV3 Publicitates foto

“UgunsGrēka” Mildiņa laimīga, ka viss beidzies. Intervija ar aktrisi Ilzi Vazdiku

Seriāls tāds kā nedaudz ļaunīgs. Mazmeita domā, kā noindēt omīti, visiem ir kādi nelāgi nolūki, vienīgi Mieriņš un Milda ne pret vienu neko neperināja. Bet nu izskatās, ka pa šiem gadiem arī Mildai nervi nav izturējuši un viņa grasās izlikt savu vedeklu Zentu no dzīvokļa ar visiem nabaga bārenīšiem.

Bet kā Zenta pret mani izturas? Traucē satikties ar Koļu, ne viņš pie Mildas var atnākt, ne parunāt. Zenta tīšuprāt grib vīrieti aizbaidīt, jauc visu laukā… Ja nopietni, tās intrigas jau ir seriālu specifika. Jādomā, kurš kuram to indi bērs. Jo, tikko mīlas pāri salaiž kopā jau trešajā reizē, vienalga, jaunus, pavecus vai vidējus, viss apstājas un jāmeklē jauns mīlas pāris. Manai Mildai vēl “Neprāta cenā” ļoti ilgi veidojās attiecības ar aktiera Jura Gornova spēlēto varoni, vārds jau piemirsies. Mēs tik rakstām un rakstām, filmējam un filmējam, abi braucam uz delfināriju un ko tik vēl nedarām, beigās saku – bet cik tālu mēs abi šitā iesim? Gultā jāliekas, vai? Nu kaut kam taču galu galā ir jānotiek? Nu tad iztaisīja, ka viņš ir bandīts, viņu arestē un viņam jāpazūd no Mildas dzīves un seriāla.

Nu neveicas Mildai ar tiem draugiem, arī jūsu nupat pieminētais kavalieris Koļa tā kā Krievijā meklēts bandīts…

Nu nē taču! Tas viss tīšām, nepārtraukti, uztaisīts gandrīz līdz nerealitātei. Tāpēc tiem, kas grib baudīt nezin ko, nav seriālā ko redzēt. Kas grib skatīties uz aktieriem, tas priecājas. Kā es saku, nevajag iet bižutērijas veikalā un prasīt, kāpēc tur nepārdod zeltu. Un, ja nevērtē šo seriālu kā bižutēriju, nav vispār ko skatīties un ķengāties. Kā nesen viens radio teica – tā būšot Latvijai svētku diena, kad vienreiz tas ārprāts (seriāls) beigšoties. Bet ko tad tu skaties? Kas tev liek to vājprātu skatīties?