Traģēdijas vietā. Foto no liepājniekiem.lvTraģēdijas vietā. Foto no liepājniekiem.lv

Traģēdija Liepājā: aculiecinieki sniedz satraucošu informāciju

Svētdienas rītā Liepājā sadūrās auto ar vilcienu un dzīvību zaudēja divi cilvēki. Aculiecinieki sniedz informāciju, ka traģēdijā iesaistītais “Opel” dzelzceļu šķērsoja pie sarkanā luksofora signāla. Saņemtas arī liecības, ka tas nebija vienīgais auto, kas šķērsoja sliedes pie aizliedzošā signāls, par iegūtajām liecībām raksta portāls “liepajniekiem.lv”. Pārbrauktuve ar barjeru nav aprīkota.

Atsaucoties uz policiju, vietējais medijs noskaidroja, ka negadījumā dzīvību zaudēja automašīnas vadītājs – 1964.gadā dzimis vīrietis, un pasažiere – 1977.gadā dzimusi sieviete. Mašīnā bija arī suns.

Gan aculiecinieki, gan 1960.gadā dzimušais lokomotīves mašīnists savās liecībās stāstījuši, ka pirms pārbrauktuves no Grobiņas puses pie sarkanā luksofora signāla stāvējušas divas automašīnas, savukārt no Liepājas puses pie sarkanā luksofora signāla, pārkāpjot noteikumus, pārbrauktuvi šķērsojuši trīs transportlīdzekļi. Pirmie divi – busiņš un džips – paspējuši, bet “Opel Vectra” nepaspēja un sadūrās ar vilcienu.