Kokteilis

TESTS. Patiesā seja – ko par tevi atklāj iecienītākais grims? 16

Kas gan slēpjas zem tava rūpīgi veidotā grima? Kāda ir cilvēka patiesā seja atkarībā no tā, kādai dekoratīvajai kosmētikai dodam priekšroku?

Grims, pat ja to neapzinies, daudz pasaka par jūtām un attieksmi pret pasauli. Nenoliegsim, ka kosmētikas maciņš mūsdienu sievietes rokās darbojas kā brīnumnūjiņa, izceļot skaistāko sejā un nomaskējot nepilnības. Citiem vārdiem, mēs zīmējam “citu sevi” – tādu, kādu vēlamies, lai mūs redz apkārtējā pasaule. Bet aiz šīs maskas var slēpties pavisam atšķirīgs cilvēks…

Klasika: acu kontūra + neitrāla lūpu krāsa

Lorem ipsum2
FOTO: Leta2

Starp tavām galvenajām priekšrocībām ir zināms konservatīvisms. Tu esi ļoti atbildīgs, organizēts un punktuāls cilvēks. Tu precīzi atceries, ko apsolīji kādam izdarīt, un nešaubīgi izpildīsi solījumu. Par visu vairāk tu cieni līdzsvarotu dzīves ritmu, stabilitāti un paredzamību pašā labākajā šī vārda nozīmē.

Spilgti laukumi: izceltas uzacis + vaigu sārtums + neparasta toņa lūpu krāsa

Lorem ipsum2
FOTO: Leta2

Var tikai apskaust tavu līdera talantu, ambiciozitāti un pārliecinātību par sevi. Tev nepatīk palikt ēnā. Bet tevi var saprast: kad esi saķēris mērķi aiz astes un seko tam, ļoti grūti palikt nepamanāmam.

Eklektika: tumša lūpukrāsa + skropstas

Lorem ipsum2
FOTO: Leta2

Tu esi cilvēks ar plusa zīmi, kategorisks un konkrēts. Ja mīlēt, tad līdz kapam. Ja ienīst, arī aptuveni tāpat. Dzīvē tu ar prieku spēlē liktenīgās sievietes lomu, bet nelabvēļus noslauki no sava ceļa, neatstājot tiem nekādas izredzes. Ar tevi labāk nestrīdēties.

Saistītie raksti

Dabīgums: no visa pa drusciņai

Lorem ipsum2
FOTO: Leta2

Tev meikaps nozīmē iespēju pasvītrot dabas dotumus, bet neslēpt seju. Un tomēr arī tu vēlies izskatīties kaut nedaudz labāk. Tev nepatīk atvērt dvēseli nepārbaudītiem cilvēkiem, labāk pavērot sarunas biedru, lai uzzinātu, ko tas slēpj sirdī. Tu gūsti panākumus, kur daudzi cieš neveiksmi, jo neprot gaidīt.

Pilns kaujas krāsojums: dūmakainas acis + kontūrings + lūpu krāsa

Lorem ipsum2
FOTO: Leta2

Apkārtējie redz tevī nešpetnu skaistuli, bet viņi nevar pat iedomāties, cik viegli ievainojama būtne slēpjas aiz šīm bruņām. Tavu sentimentālo un nedaudz naivo būtību redz tikai paši tuvākie, kuri zina, ka ārējais nav vienlīdzīgs ar iekšējo skaistumu.

[yesnopoll background=”#ff9c51″]

LA.lv