Foto no Julija Steponityte facebook arhīvaFoto no Julija Steponityte facebook arhīva

Divdesmit piecus gadus vecā aktrise Jūlija Steponaitīte ir pazīstama ar lomām filmās "The Summer of Sangaile" (2015), "Personal Shopper" (2016) u. c.

Seksa skandāls Lietuvā

Seksa skandālu vilnis, kurā seksuālo uzmākšanos upuri atklāj savu sāpīgo pieredzi, atvēlies arī līdz kaimiņvalstij Lietuvai, kur aktrise Jūlija Steponaitīte un māksliniece Paule Boculaite izvirzījušas apsūdzības slavenajam lietuviešu kinorežisoram, 53 gadus vecajam Šarūnam Bartam.

Viņš vakar ar sociālā tīkla “Facebook” starpniecību paziņojis, ka noraida tās, vienlaikus atsakoties no telpām, kuras viņa studijai ar atvieglotiem noteikumiem izīrējusi Viļņas pašvaldība, un norādot, ka ciena savas un citu cilvēku dzīves neaizskaramību, tāpēc nedomā “aizstāvēties vai noskaidrot attiecības sociālajos tīklos vai plašsaziņas līdzekļos”. Steponaitīte paziņojusi, ka Barts viņai uzmācies pēc tam, kad viņa ieradusies režisora studijā uz atlasi lomai, bet Boculaite – ka tas noticis viņa lauku mājās. Šarūns Barts ir arī Lietuvas Nacionālās kultūras un mākslas prēmijas laureāts, bijis Venēcijas un Maskavas kinofestivālu žūrijas loceklis.