3. Ūdensvīrs

3no3
dieviete2

Pašas interesantākās sievas un mātes, balstoties uz viņu zodiaka zīmi

Grācija un izsmalcinātība – šīs īpašības raksturo Ūdensvīru. Viņām ir spilgta un pārsteidzoša āriene, pateicoties kurai plašākos pasākumos sievietes-Ūdensvīri izskatās visinteresantāk, pat visskaistāk. Viņas tiešām mēdz ģērbties savādi un miksēt dažādus stilus. Viņām patīk eksperimentēt!

Viņām ir lieliska intuīcija, tāpēc šīs zīmes pārstāves diezgan viegli pielāgojas apstākļiem, noteikumiem un cilvēkiem. Bieži vien gan apkārtējie nesaprot kaut ko, ko Ūdensvīrs runā vai dara. Bet tas tāpēc, ka viņi dzīvo rītdienā. Tas gan viņiem netraucē uzcītīgi darīt ieplānotos šodienas darbus.

Šīs zīmes pārstāves ir diezgan izteiktas perfekcionistes. Visam, līdz sīkākajai detaļai, ir jābūt ideālā kārtībā. Necieš, ja kāds jauc viņu lietu kārtību.

Viņas ir ļoti pacietīgas sievietes. Savukārt greizsirdību viņas vispār uzskata par kaut ko dīvainu. Viņas noteikti nebūs tās sievietes, kas spiegos, kur un ar ko ir viņas vīrietis. Taču, ja viņa tiks piekrāpta, viņa to nepiedos. Sieva-Ūdensvīrs nepieļaus jebkādus romānus ar citiem vīriešiem, jo, viņasprāt, attiecībām starp partneriem ir jābūt patiesām un godīgām.

Laba ziņa vīriešiem – Ūdensvīriem nav svarīgs vīrieša maka biezums vai sociālais stāvoklis. Viņai daudz svarīgāk ir, lai vīrietis ir uzticīgs, labs draugs. Šīs sievietes arī prot saskatīt vīrieša potenciālu, un labprāt palīdzēt viņam to izmantot.

Sieva-Ūdensvīrs ir ļoti viesmīlīgs cilvēks. Viņas mājā noteikti vienmēr atradīsies daudz ciemiņu.

Ja runājam par bērniem, tad, savas savaldīgās dabas dēļ, par bērnu viņa neizrādīs milzīgu sajūsmu. Taču tikai viņa zina to, cik ļoti spēcīgi viņa bērnu mīl. Jau no mazotnes viņa bērnu audzinās par personību. Sodīt viņa bērnus nesodīs, taču arī pārlieku mīļoties viņa nevēlēsies. Lai to lomu izpilda bērnu tēvs.

Avots: Cluber.com.ua

  1. Vērsis
  2. Skorpions
  3. Ūdensvīrs