Foto - ShutterstockFoto - Shutterstock

“Normāls vecis” – sieviešu sarunu galvenais varonis. 10 raksturīgas īpašības

Brīvu un precētu sieviešu sarunās bieži ieskanās viena un tā pati frāze: “Atrastu normālu veci, uzreiz redzētu, kā dzīve nokārtojas.” Nav teikts, ka precētajām pašām dzīvesbiedrs pieder pie normālo kategorijas, tomēr nebūsim nūģīgi un dzēlīgi, izlaidīsim šo punktu.

Tātad, kas tas īsti par zvēru – normāls vecis? Kurš viņu redzējis, kādos rezervātos sastopama šī retā būtne, kas apveltīta ar īpašām spējām pāris dienu vai varbūt pat minūšu laikā nokārtot citu dzīves?

Sieviešu folklorā iesakņojusies pārliecība, ka pirms zvaigžņu svētītās tikšanās ar normālu veci vispirms nākas izciest katorgu dažādu pajoliņu sabiedrībā: kaut kas līdzīgs karmiskai priekšapmaksai par nākotnes laimi.

Varbūt to varētu dēvēt arī par sāpīgu treniņu un reizē apstiprinājumu likumam par dzīves mācībām – no dīvaiņiem vajadzētu kļūt slikti jau pirmajās trīsdesmit sekundēs, pēc tam kājām pašām sākot cilāties un aiznesot daiļavu tālēs zilajās maksimālā ātrumā, cik vien atļauj muskuļi un 12 centimetrus augstie papēži.

Medaļas otra puse – pie pirmajām vīrieša normālības pazīmēm sievietes galvā jānostrādā grābjoši tverošajam instinktam ar buldoga kampiena pazīmēm. Sacīts taču, ka viņu ir maz, tāpēc iegūto labāk sargāt kā acu gaismu, tai pašā laikā cenšoties nenosmacēt kvēlajos apskāvienos.

Desmit šāda dārguma pazīmes apraksta psiholoģe Mērija Džonsone.

1. Par pirmo “normāla veča” pazīmi es uzskatu spēju cīnīties pret personīgajām bailēm. Es nenoliedzu vīriešu tiesības baidīties, negaidu no viņiem uzspēlētu varonības demonstrāciju. Vīrieši bieži baidās iet pie ārsta, palikt bez naudas, neveiksmēm gultā, auto avārijām un tamlīdzīgām nedienām.

Bet normāls vīrietis, zobus sakodis, aizies pie ārsta, negaidot līdz situācijai, kad jāsauc “ātrie”, centīsies ietaupīt vai pelnīt vairāk, piedzēries nesēdīsies pie stūres, atzīst, ka reizēm gadās neveiksmes seksā, un turklāt visu uzskaitīto ķibeļu risinājumu uzskatīs par savu personisko uzdevumu, nevis apkārtējo problēmu.

2. Otra normāla vīrieša pazīme ir mierīga attieksme pret fizioloģiju. Nē, te nav domāti tie tipi, kuri mazgājas reizi nedēļā un uzskata, ka ķiploku un sviedru dvaciņa ir labākais afrodiziaks.

Te domāti tie, kurus nesastindzinās negaidīti sākušās sievietes menstruācijas vai bērna caureja un vemšana. Mana pieredze liecina, ka tieši šai ziņā izturīgi vīrieši arī ir lieliski mīļākie, jo pieņem sievietes ķermeni tādu, kāds tas ir, nemēģinot to ielikt personīgās bakteriofobijas rāmjos.