Sports
Citi sporta veidi

Mairim Briedim 33. dzimšanas diena. Apsveicam! (plus video) 16

Foto – Edijs Pālens/LETA

Latvijas bokserim Mairim Briedim sestdien aprit 33 gadi. Šo skaitli mēdz dēvēt par Jēzus vecumu, kas sevī iemieso daudz vērtību, arī personības briedumu.

Mairis Latvijai un tās iedzīvotājiem dod vairāk nekā tikai uzvaras boksa ringā, viņš vairo cilvēku lepnumu, ticību sev un valstij. Čempions vispirms priekšplānā izceļ līdzjutēju atbalstu un uzsver, ka panākums ir kopīgs darbs.

“Mairis pēc čempionu titula iegūšanas teica – mēs to izdarījām. Tā ir Latvijas uzvara. Tas ir ievērības cienīgi, ka savā zvaigžņu stundā latvieša pirmā doma bija nevis par slavu un naudu, bet – Latviju. Es to darīju Latvijas dēļ, lai pierādītu, ka latvieši ir ne tikai dziedētāju un dejotāju tauta, bet arī cīnītāju tauta. Ar viņa muti runāja pirmā mīlestība,”Latvijas Evaņģēliski luteriskās baznīcas arhibīskaps Jānis Vanags savā sprediķī par godu Latvijas 99. dzimšanas dienai izcēla Maira Brieža nosvērto lietu redzējumu.

Saistītie raksti

Mairis Briedis profesionāļa karjerā uzvarējis visās 23 aizvadītajās cīņās un šobrīd ir čempions Pasaules boksa padomes (WBC) versijā. 27. janvārī viņš “Arēnā Rīga” Pasaules boksa supersērijas pusfinālā tiksies ar spēcīgo ukraini Oleksandru Usiku.

Apsveicam Mairi Briedi. Veselību, veiksmi, mīlestību un vēl daudz spožu uzvaru! Ar tādu darba ētiku un centību kā Briedim ir pamats domāt, ka labākie boksera gadi viņam vēl priekšā.

LA.lv