pasaka1

FOTO: Māte ar meitu iejūtas dažādu varoņu tēlos un atvase stiprina pašapziņu

Fotogrāfe Kamilla Kortsa (Camillia Courts) un viņas septiņus gadus vecā meitiņa Leila (Layla) jau ne pirmo gadu iejūtas dažādos tēlos. Ar apģērbu, grima un dažādu aksesuāru palīdzību viņas pārtop grāmatu, filmu un multfilmu personāžos.

“Viss sākās pirms diviem gadiem, kad mēs ar Leilu devāmies uz Disnejlendu, kur ikviens bērns tiek pārvērsts par princesi, princi vai bruņinieku. Neskatoties uz to, ka mana meita ir ļoti kautrīga, viņai tas ļoti patika. Tādēļ mēs izvēlējāmies filmas “Nāriņa” personāžu. Leila viegli pārvērtās par Arielu un es, protams, kļuvu par Ursulu. Pēc izklaidēm mums iedeva fotogrāfijas – tā tas viss arī sākās. Tā radās ideja iejusties dažādu personāžu ādā,” stāsta Kamilla.

Visbiežāk kostīmus viņas sameklē pašas, bet reizēm tie atrodas pie palīgiem, kas iesaistās. “Šī neparastā spēle palīdzējusi manai meitai kļūt par sevi pārliecinātākai. Jo ikreiz meita meistarīgi iejūtas kādā lomā. Visvairāk viņai patīk, ka tas, ko darām, nepaliek bez uzmanības. Turklāt nav labāka stimula kā atbalsts no cilvēkiem, kas seko taviem centieniem internetā,” saka meitenes māte.

 

 

 

Avots: kulturologia.ru