Kokteilis
Mīli

12 pazīmes, kas liecina – labākais draugs patiesībā ir tavs sargeņģelis 16

Foto – Fotolia

Labākie draugi var būt slepeni eņģeļi uz Zemes, kuri sargā mūs. Labākie draugi patiešām var būt mūsu aizstāvji, un šīs 12 pazīmes liecina, kas tas tā patiešām ir.

1. Viņš nenosodīs tevi
Neviens neapmierina tavas iekšējās vajadzības vairāk kā labākais draugs, un viņa kompānijā tu vari būt tu pats. Rīkojoties tā vai citādi, tu jūties aizsargāts, jo esi pārliecināts, kas viņš tevi nenosodīs. Draugi vienmēr ir blakus. Vai tad eņģeļi nedara to pašu?

2. Viņš vienmēr aizsargā tevi, pat tad, ja to neizrāda

Nedaudzi cilvēki mūsu dzīvē var mūs aizsargāt. Taču ir tādi, kas gatavi iestāties par mums jebkurā situācijā, un tie ir mūsu labākie draugi. Dažkārt viņi var noklusēt to, ko dara mūsu labā, vai arī neizrādīt, cik ļoti par mums rūpējas, taču mēs vienmēr jūtam viņu aizgādniecību un klātbūtni mūsu dzīvē un skaidri zinām, ka viņi to patiesi. Tāds nerunīgs draugs ir līdzīgs eņģelim. Vai nav tiesa?

3. Viņš ir tavs labākais padomdevējs
Kad tev ir problēmas, uz ko tu vari paļauties? Protams, uz savu labāko draugu. Tu zini, ka viņš ņem tuvu pie sirds tavus pārdzīvojumus. Tavas intereses viņam ir pirmajā vietā. Viņi var būt tikpat traki un dīvaini kā tu, bet tad, kad tu vērsies pie viņiem pēc palīdzības, viņi attiecas pret tavu lūgumu ar patiesu un nešaubīgu gatavību palīdzēt, sniedzot tev daļiņu sava viedumu. Vai eņģeļi neizdarītu to pašu?

4. Tu viņam uzticies bez ierunām
Ja arī ir cilvēks, kuram tu vari uzticēt savu dzīvi, tad tas ir tavs labākais draugs, vai nav tiesa? Tu to nespēj izskaidrot, taču labākajos draugos ir kaut kas īpašs, kas vieš uzticēšanos un pārliecību. Un ar laiku tu sāc apzināties, ka viņi tavā dzīvē patiesībā ir vieni no cilvēkiem, kas ir visvairāk pelnījuši uzticēšanos. Vai tad tu neuzticētos tāpat, ja tavā priekšā nostātos tavs sargeņģelis?

5. Viņš ir tava aizmugure, un tu to zini
Tu pat nevari saskaitīt reizes, kad tavi labākie draugi tevi atbalstīja un sniedza visu to, kas tev nepieciešams, sākot no karjeras jautājumiem līdz dzīves padomam. Viņi nedusmojās uz tevi, ja uzmodināji viņus divos naktī, lai parunātos, jo nespēji aizmigt. Lai kādas problēmas tev arī nebūtu, labākie draugi vienmēr ir gatavi nākt palīgā.

6. Labāk būt ar draugu, nevis ar kādu citu
Tu nespēj pat iedomāties savu dzīvi bez sava labākā drauga. Tu neredzi savu nākotni un, iespējams, pat pagātni bez saviem draugiem, kas tev uzsmaida. Tu apzinies, cik spēcīgi viņi ir ietekmējuši tavu dzīvi. Un saproti, ka dzīve kopā ar draugu var būt daudz labāka, nekā ar jebkuru citu.

7. Tu pats nespēj noticēt, cik spēcīga ir jūsu garīgā saikne
Dažkārt tu uzdod jautājumu, vai tava saikne ar labāko draugu ir tik spēcīga, kā tev šķiet. Jūs izjūtat viens otru, un apzināties, ka saikne ir tīra un patiesa. Jūs esat kļuvuši tik tuvi, ka esat pārliecināti – tā ir draudzība uz mūžu. Vai patiešām eņģeļi satuvinās ar mums? Atbilde ir jā.

8. Viņš jūt, ka viņu uzdevums ir klātbūtne tavā dzīvē
Kad tu domā par savu labāko draugu, tava intuīcija saka, ka viņa uzdevums ir būt tavā dzīvē, vai ne tā? Šķiet, kas tas ir neizbēgami draudzībā un notiek tā vai citādi. Jūsu draudzība ir laimīga likteņa dāvana, un tu esi pateicīgs par to. Jums ir jūsu draudzība, un vai tā pati par sevi nav svētība?

9. Viņš zina, kā jūs nomierināt
Ar ko gan tu vari justies komfortablāk un omulīgāk, ja ne ar savu labāko draugu? Labākie draugi ir tie, kas zina, kas apbēdina tevi un kas padara laimīgu. Viņi ir gatavi spert kārtējo soli, lai pārliecinātos, vai ar tevi viss ir kārtībā. Un tu jūti siltumu un drošību viņu kompānijā.

10. Viņš zina par tevi visu!
Iespējams, labākie draugi ir vienīgie cilvēki, kas par tevi gandrīz visu. Viņi pazīst tavas labās un sliktās puses, tavas bailes un raizes. Viņi arī zina, cik lielā mērā tu esi dīvains un var būt tikpat dīvaini.

11. Viņš ir pieņēmis tevi bez ierunām
Labākais draugs kļūst par retu dārgakmeni, kurš pieņem tevi bez ierunām, ar tavām sliktajām un labajām pusēm. Viņš lepojas ar to, ka tev piemīt individualitāte. Un tu jūti komfortu un mīlestību, kas plūst no viņa.

12. Viņš būs ar tevi kopā
Kāds ir reāls sargeņģeļa darbs? Sargeņģelis ir tavs aizstāvis, gids, kāds, kas vienmēr gādās par tevi laikā, kad tavā dzīvē ir grūts posms. Draugi vienmēr ir kopā pat tad, ja visa pasaule no tevis ir novērsusies. Tagad padomā par savu labāko draugu. Tu vēl šaubies, ka viņš ir tavs sargeņģelis?

Avots: “tayni-mirozdaniya.ru”

LA.lv