Kokteilis
Mīli

10 neparastas lietas, kas vīriešus piesaista sievietēs. Dažas patiešām pārsteidzošas! 16

Foto – Shutterstock

Mēs zinām, kādām mūsu labajām īpašībām vīrieši pirmkārt pievērš uzmanību. Taču ir 10 lietas, kas piesaista vīriešus, par kurām sievietes pat neaizdomājas. Uzzināsim, kas tās ir.

1.Dabiskums
Visiem vīriešiem patīk redzēt savu sievieti koptu, ar skaisti ieveidotiem matiem un rūpīgu grimu, taču nevajag aizmirst, ka viņus iepriecina arī dabiskums, kad tu neesi krāsojusies, parastā apģērbā. Vīrieši saka, ka tas palīdz sievieti iepazīt labāk un izjust pret viņu siltas jūtas.

2.Akcents, izruna
Daudzi vīrieši atzīstas, ka savdabīgs akcents vai raksturīga to vai citu vārdu izruna ļoti paliek atmiņā un piesaista viņus, izceļot sievieti starp citām.

3.Bailes
Dīvaini, vai ne? Vīrieši, protams, negrib, lai tu trīcētu aiz bailēm vai kristu ģībonī, viņi vienkārši vēlas dažkārt izjust tavu vieglu izbīli, piemēram, ieraugot zirnekli istabas kaktā. Tādējādi viņi var tevi aizsargāt, nomierināt un kļūt par varoni tavās acīs.

4.Strijas
Pārdzīvo par strijām pēc grūtniecības? Aizmirsti par tām, jo tavam mīļotajam ikreiz tās atgādina, ka tu iznēsāji jūsu kopējo bērnu un daudz kam gāji cauri, lai dotu viņam dzīvību.

5.Kamuflāžas kostīms
Kāpēc reizi pa reizei neuzcirsties kamuflāžas kosmtīmā, kurā mīļotais brauc medībās? Kā izrādās, tas izskatās ļoti pievilcīgi vīriešu acīs. Taču nepārspīlē, nevajag tādā izskatā staigāt katru dienu, sievišķību taču neviens nav atcēlis

6.Brilles (ar dioptrijām)
Daudziem vīriešiem patīk sievietes brillēs, tāpēc piedāvājam atlikt lēcas malā un iepriecināt mīļoto.

7. Grima uzlikšana
Tavam mīļotajam cilvēkam noteikti patīk skatīties, kā tu krāsojies. Vīrieši saka, ka rūpīgās un precīzās kustības viņus sajūsmina. Tāpēc nekautrējies pielabot grimu mīļotā klātbūtnē.

8. Dvielis ap galvu
Vīrieši saka, ka slapji mati, īpaši gari, ap kuriem aptīts dvielis, ir ļoti seksīgi. Izklausās nedaudz dīvaini, bet tāpēc arī esam apkopojuši desmit neparastas lietas, kas patīk mūsu vīriešiem

9. Sports
Mūs, iespējams, arī atgrūž slapjš, sviedrains sporta krekls, bet tikai ne mūsu vīriešus. Viņi ar baudu skatīsies, kā tu nodarbojies ar sportu, bet pēc tam sapņos ieraudzīt tavu nogurušo, bet apmierināto seju. Kāpēc gan nepierakstīties uz trenažieru zāli kopā?

10. Viņa krekls
Izklausās ļoti banāli un kinematogrāfiski, bet sieviete vīrieša kreklā patiešām patīk stiprā dzimuma pārstāvjiem.

Avots: “look.tm”

LA.lv